ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

سقوط قیمت بیت کوین (Bitcoin) پس از اینکه ۱۵۰ میلیون دلار در بیتمکس (Bitmex) لیکوئید شد سقوط قیمت بیت کوین (Bitcoin) پس از اینکه ۱۵۰ میلیون دلار در بیتمکس (Bitmex) لیکوئید شدسقوط قیمت بیت کوین (Bitcoin) پس از اینکه ۱۵۰ میلیون دلار در بیتمکس (Bitmex) لیکوئید شد

Bitcoin

امروز بازار کریپتوکارنسی شاهد افت شدید قیمت بیت کوین (BTC) بوده است.

طبق گفته های ارائه دهنده تجزیه و تحلیل داده ی (Skew) در تاریخ ۲۶ فوریه ، بیش از ۱۵۰ میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin) در اکسچنج معاملات بیتمکس (BitMEX) لیکوئید شد ، بیشترین میزان مشاهده شده از آغاز سال جدید. میلیون ها دلار موقعیت خرید (long) و فروش (short) باعث شده تا ارزش کریپتوکارنسی به ۸،۵۸۰ دلار سقوط کند که این میزان کاهش بیش از ۶ درصد است.

Bitcoin

گرچه قیمت بیت کوین کمی به ۸,۸۱۳ دلار بازگشت، اما این ممکن است به معنی روند بهبودی دشواری برای کریپتوکارنسی باشد. ارزش بازار در ۱۶ فوریه نزدیک به ۳۰۰ دلار کاهش یافت و بیت کوین (BTC) را به زیر ۱۰،۰۰۰ دلار رساند.

معامله گران در حال حاضر خود را برای سقوط احتمالی ارزش این کریپتوکارنسی به زیر ۸۰۰۰ دلار آماده می کنند. این امر می تواند تا قبل از رویداد هالوینگ بعدی که برای ۱۸ می برنامه ریزی شده است بر روی بیت کوین (Bitcoin) تأثیر بگذارد.

با این حال ، برخی از ناظران نسبت به این وضعیت خوش بین تر هستند. تام لی (Tom Lee) ، یکی از بنیانگذاران تحقیقات مشاوران جهانی فانداستارت (Fundstrat)، پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا تابستان امسال براساس میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (MA-200) ، به بیش از ۲۷۰۰۰ دلار خواهد رسید.

تأثیر اقتصاد جهانی بر بازارهای کریپتوکارنسی

بسیاری از شرکت های فناوری بلاکچین (blockchain) و اکسچنج های کریپتو ، تأثیر بالقوه اپیدمی جهانی COVID-19 را که تحت عنوان کروناویروس نیز شناخته می شود ، حس کرده اند. کارمندان شرکت های چینی که مسئولیت انجام عملیات ماینینگ را بر عهده دارند ، مجبور شده اند در اثر اجرای قرنطینه ها در خانه هایشان باقی بمانند و یا در خارج از شهر ها گرفتار شده اند.

دلیل افت اخیر قیمت بیت کوین (Bitcoin) هر چه که باشد ، این واقعه می تواند این نکته را یادآوری کند که بازار کریپتوکارنسی نیز می تواند به اندازه سرمایه گذاری های سنتی شکننده باشد و تحت تاثیر چنین وقایعی قرار گیرد. قیمت ایکس آر پی (XRP) در بیتمکس (BitMEX) در تاریخ ۱۵ فوریه نزدیک به ۶۰ درصد سقوط کرد.

منبع : https://dollarypto.com/?p=1906


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای zelegharbi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:zelegharbi.ir | نقشه سایت